Aktualności

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA KLUBU

1) wszyscy staramy się zachować zasady bezpieczeństwa higieny. Klub jest na bieżąco dezynfekowany i wietrzony. Pracownicy z wyłączeniem trenerów i instruktorów pracują w przyłbicach. Klienci zwolnieni są z obowiązku posiadania maseczek.

2) na zajęcia fitness oraz na siłownię wpuszczamy ograniczoną ilość osób. Sprzęty na salach zostają rozstawione, a po każdym treningu następuje ich dezynfekcja. Każdy użytkownik sprzętu w klubie ma OBOWIĄZEK wytarcia go po sobie specjalnym płynem dezynfekującym dostępnym w klubie. Na salę fitness oraz siłownię nie wpuszczamy nikogo kto nie będzie miał własnego ręcznika, który należy rozłożyć wszędzie tam gdzie będzie siadał lub leżał. Na siłowni obowiązuje posiadanie własnych sportowych rękawiczek!

3) Klienci proszeni są w miarę możliwości aby przychodzili już przebrani w stój sportowy. Zmiana obuwia na czyste sportowe jest obowiązkowa na miejscu. Jest to spowodowane tym, żeby uniknąć zatłoczenia szatni.

4) zajęcia fitness będą trwały maksymalnie 45-50min.

Szanujmy siebie i swoje zdrowie. Szanujmy zdrowie innych współtrenujących. Tylko w ten sposób powoli wrócimy do normalności.

Skontaktuj się z nami

Lubicz Góry
ul. Bankowa 5
Galeria Handlowa Lubicz
tel.: +48 500 017 813